NOWOŚCI W KAŻDY PONIEDZIAŁEK O GODZ. 20.00! NIE PRZEGAP!

O nas
                             

Cześć! 

Mam na imię Monika, w sieci jestem znana jako @euforia_biegaczki.
Od 7 lat moją pasją jest bieganie, które uzupełniłam o naukę pływania i kolarstwa, aby spełnić marzenie o zostaniu kobietą z żelaza. Na razie jestem triathlonistką, a zrobienie pełnego dystansu IM wciąż jest wysoko na liście moich priorytetów.

Już na początku mojej sportowej drogi przekonałam się, że ważnym elementem uprawiania sportu jest odpowiednio dobrana odzież. Niestety często zbyt droga, szczególnie w momencie swojej premiery. Chcąc uprawiać więcej niż jedną dyscyplinę wydatki wzrastają, a kiedy naszą pasję dzielimy z partnerem czy dziećmi, chyba nie muszę pisać do jakiej rangi potrafią urosnąć?

Panująca nadprodukcja, marnowanie zasobów wody, zanieczyszczanie środowiska chemikaliami potrzebnymi do produkcji odzieży, skandaliczne warunki pracy i zarobki w szwalniach to bardzo ważny dla mnie temat.
Dlatego dawanie drugiego czy kolejnego życia odzieży, meblom, różnym przedmiotom codziennego użytku w pewnym momencie mojego życia zaczął mnie pasjonować - podobnie jak sport.
Uwielbiam to, choć kiedyś się tego wstydziłam. Teraz już się nie wstydzę bo mam jeszcze większą świadomość jak jest to ważne i potrzebne.

Jako osoba uprawiająca sport, wiem, że odzież dedykowaną różnym dyscyplinom sportowym producenci wykonują z materiałów syntetycznych. Syntetycznych czyli wytwarzanych w różnych procesach technologii chemicznej z polimerów niewystępujących w przyrodzie. Są nimi poliester, poliamid czy elastan (głównie jako dodatek). Krótko mówiąc, poliester to nic innego jak PLASTIK, więc taka odzież raz wyprodukowana, zostaje z nami na wieki. W związku z tym tak ważne jest wykorzystywanie tego, co zostało już wyprodukowane. Pragnę o tym uświadamiać.

Dawanie drugiego życia odzieży sportowej to jeden z moich głównych celów. Znajdziesz tu starannie wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości, dla kobiet i mężczyzn. Oferowane przeze mnie produkty są używane, ale znajdziesz tu także nowe z metką.
Jako mama dobrze wiem, że dzieci szybko wyrastają ze swoich ubrań. Dlatego pomogę Ci znaleźć odzież sportową nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich pociech.

Ogromnie się cieszę, że jesteś tu razem ze mną. Być może już wybierasz produkty z drugiej ręki lub dopiero chcesz zacząć. Jeżeli jesteś zwolennikiem rzeczy z drugiego obiegu - przybijam Ci wirtualną piąteczkę. Jeśli do tej pory (z różnych względów) jeszcze tego nie robiłeś, pokażę Ci, że warto.

Zapraszam Cię serdecznie do mojego sklepu.

Życzę udanych zakupów!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Monika

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl